דירות נופש טבריה ונתניה

צפו בתמונות של הדירות נופש

מה אומרים עלינו

  • "לא יצאנו לחופש שנה אחרי שנולדה לנו מירב ואנחנו בילינו יום רומנטי מקסים, עם נוף לים חוויה בלתי נשכחת..." (שרון, תל אביב)

  • "...כדאי לכם להגיע שילמתי מעט קיבלתי הרבה..." (אורלי, הרצליה)

  • "הגעתי קצת לפני שבת (הסתבכתי בכניסה לבניין)... בן דאג להכין את המיחם, הפלטה רק לעשות שבת...אנחנו נוסעים תמיד לדירות נופש לא ראינו אבזור ברמה כזו" (יוסף, ירושלים) (הועתק מדף)

מבצעים דירות נופש

  • דיל מיוחד לזמן מוגבל לגולשי האתר בלבד

  • 10% הנחה למזמינים מעל 3 לילות

דירות נופש בטבריה זולות יותר ממה שאתם חושבים

דירות נופש בטבריה ובנתניה באיכות גבוהה, מצוידות היטב, במחיר מאד אטרקטיבי, על הים התיכון או אל מול נוף הכנרת. מבצעים מיוחדים כל השנה, למשפחות, זוגות או יחידים. התקשרו כעת: 073-7286868 מייל: bsd.dmltd@gmail.com

אין כמו שלווה על המים. השאלה איזה סוג של מים. ישראל טומנת בחובה מגוון אפשרויות רטובות עבור הטייל מבית ומחוץ. נופש בערי מישור החוף, לדוגמה, מהווה אטרקציה מתמשכת ובלתי נדלית של עונג הסמוך לים התיכון הכחלחל של ארצנו. המלונות הקיימים בסמוך לים מציעים מגוון של פתרונות לינה ליחידים, זוגות ומשפחות בתצורות שונות של חבילות נופש ובאיכות משתנה המשפיעה על ההוצאות ומעניקה נוחות ופעילות בשילובים שונים. מצד שני, דירות נופש בטבריה זולות סמוך לכנרת, זה כבר משהו אחר.

על פני הים התיכון מול השמש המחייכת

אין ספק שגלי הים התיכון מזמנים איכויות של קסם: שקיעה מפנקת עבור זוגות אוהבים, גלים גבוהים המלבים את יצריהם של גולשי הגלים בחוויית אקסטרים מענגת, רוח מדגדגת שולי מפרשים של גולשי המפרשיות ושל בעלי הסיפונים. חוף הים התיכון מפנק במגע גרגרי חמים בין האצבעות. שעות של יצירה משותפת עם הילדים עבור טירות קסומות ותעלות נסתרות, מוכר ארטיקים שיוצא מתוך מנהרת הזמן ובוחש בקלחתו הצווחנית את חוף מציצים דאז. עפיפונים באוויר. נופש במלוא מובן המילה.

אבל, מה יש במתוק של הכנרת שאין במלוח של הים התיכון

השקט של ימת הכנרת בבוקר והגלים המתנפצים על החוף לקראת אחרי הצהרים הם חווית ילדות בלתי נשכחת עבור רוב הציבור הישראלי. אוהלים ומדורה, רעש הגנרטור והריח של תפוחי האדמה, רוח בריח של עצים על פני המים. חוויות אלה היו ועדיין ישנן על אף הזמן הממשיך הלאה. יש בה קסם אחר בכנרת, שאין לאף גל על פני הים התיכון. משהו בזמן כמו עוצר מלכת ומבקש עוד רגע של שקט ושלווה.

נופש בטבריה, במרחק של נגיעה מהכנרת

במידה והנכם מעוניינים בשדרוג קל עבור נוחות מרבית, אך עדיין מעוניינים בליטוף האינסופי של הכנרת, מומלץ לעגון באחד מפתרונות הלינה המצויים בעיר ההיסטורית, טבריה. נופש בטבריה הינו איכותי וזול, מקיים את האיזון בין שקט לבין עשייה אטרקטיבית ולכן מומלץ בחום עבור משפחות בעלות ילדים.

מלון בטבריה יכול להציע את המימד המפנק של כל האיכויות המצויות בו בנוחות, באלגנטיות, בניקיון ובשירות לעילא ולעילא. מלון בטבריה המייצר עבור אורחיו חבילות נופש אטרקטיביות יכול להיות התשובה המושלמת עבור כנרת מדושנת בעשייה לילדים ולהורים גם יחד

והם חיו באושר ובעושר עד ליום הזה

לעיתים חבילות נופש במלון נראות אטרקטיביות מבחינת היצע הפעילויות אשר הן מנפיקות, אך מציינות בתום תהליך החוויה המילולית את עובדת המחיר שיש לשלם עבורן. במקרה זה, אין צדדי המתרס יחיו באושר ועושר, אלא עם חור בכיס ומינוס גדול יותר.

על מנת להגשים חלום ועדיין להישאר עם שתי נעלי הזכוכית אך ללא פיה מגשימת חלומות, מומלץ לחשוב על פתרון אידאלי אחר. דירות נופש עבור משפחות יכולות להיות הרבה יותר זולות ויחד עם זאת מאפשרות את הנוחות המרבית, את תחושת הנופש המתבקשת, את איכות העיצוב והאלגנטיות בתוספת אבזרים נוספים שאינם קיימים בחדרי מלון סטנדרטיים.

שק של הפתעות טובות

יחידות נופש כגון אלה, מאובזרות במטבחון המכיל את כל הנדרש על מנת לקיים בנוחות ארוחות עבור כל בני הבית ממש כמו בבית אבל על שפת הכנרת. את המוצרים מומלץ לרכוש מבעוד מועד וככל שהארגון המשפחתי טוב יותר, כך ההפקה של המרחב הקולינארי הופכת להנאה משפחתית וחסכונית. דירות נופש מצוידות במקרר ובמקפיא, במיקרו גל ובמערכת כלי מטבח, בקומקום חשמלי ובמרחב המאפשר ארוחות ביתיות נוחות בחלל נעים לעין בעל מיזוג אוויר איכותי.

כעת נותר הוא רק לבקש משאלה אחרונה מדג הזהב

כדי לייצר הנאה ועשייה אטרקטיבית לילדים, מומלץ להיכנס לאתרי בילוי ונופש על מנת לברר על קופוני הנחה עבור אטרקציות בסמוך לכנרת ובעיר הקסומה טבריה. משאלה שמתגשמת בדרך כלל. כעת, מותר כבר לנוח על זרי הדפנה. דירות נופש בטבריה זולות הרבה יותר ואטרקטיביות בעיצובן, מעניקות את התשובה הראויה עבור נופש בטבריה, בדיוק כמו מלון בטבריה אבל חכם יותר בפתרון האירוח המוצע.