דירות נופש טבריה ונתניה

צפו בתמונות של הדירות נופש

מה אומרים עלינו

  • "לא יצאנו לחופש שנה אחרי שנולדה לנו מירב ואנחנו בילינו יום רומנטי מקסים, עם נוף לים חוויה בלתי נשכחת..." (שרון, תל אביב)

  • "...כדאי לכם להגיע שילמתי מעט קיבלתי הרבה..." (אורלי, הרצליה)

  • "הגעתי קצת לפני שבת (הסתבכתי בכניסה לבניין)... בן דאג להכין את המיחם, הפלטה רק לעשות שבת...אנחנו נוסעים תמיד לדירות נופש לא ראינו אבזור ברמה כזו" (יוסף, ירושלים) (הועתק מדף)

מבצעים דירות נופש

  • דיל מיוחד לזמן מוגבל לגולשי האתר בלבד

  • 10% הנחה למזמינים מעל 3 לילות

חדרים להשכרה בטבריה, עדיף קרוב מאשר רחוק

דירות נופש בטבריה ובנתניה באיכות גבוהה, מצוידות היטב, במחיר מאד אטרקטיבי, על הים התיכון או אל מול נוף הכנרת. מבצעים מיוחדים כל השנה, למשפחות, זוגות או יחידים. התקשרו כעת: 073-7286868 מייל: bsd.dmltd@gmail.com

לא רבים יודעים כי טבריה הינה אוצר חבוי של מסתוריות ויופי הנחבא אל הכלים סמוך לכנרת. נופש בטבריה, בדרך כלל, מסתכם בספורט ימי על גדות הכנרת, חדרים להשכרה בטבריה והביתה מהר לפני שהפקקים יתחילו.

אבל, במידה ומחליטים להאט את קצב הזמן, מוצאים כי בטבריה יש איכות אחרת. יש בה הוד והדר ששייך לזמן אחר, מוחבא בינות לחיי היום יום השוקקים, לרחובות מלאי האדם הממהרים לשוק או הביתה לאחר יום העבודה. על רחובותיה פזורים סיפורים מזמנים אחרים. עיר הקיט טבריה הינה אבן חן שהזמן בקע בה חריצים, אך כמו יין טוב, היא איכותית בחזיונה עבור מי המיטיב לראות את גיצי יופייה מרחיביי הלב בסיפורים והרפתקאות שיש בהם רוח נועזת ומלאת עניין היסטורי.

משחר ההיסטוריה ועד היום

מלון בטבריה או דירות נופש בטבריה יכולים לעגן בסיס מצוין עבור התחלה של הרפתקה קסומה בנבכי הזמן של העיר טבריה. כל עוד מסופקים התנאים הנוחים עבור פתרון הלינה (ויש בה רבים וטובים, איכותיים ומזמנים נוחות והנאה), אפשר להתחיל במסע. שפע של חוויות, הלוואי ויהיה אפשר להספיק לבקר בכולן: קבר הרמב"ם ומרכז מורשת הרמב"ם, קרני חיטין, קבר האימהות, חצר היהודים, דונה גרציה, הפארק הארכיאולוגי, חומותיה העתיקות של העיר, קבר רבי מאיר בעל הנס, גן לאומי חמת, כנסית סט פיטר וקבר רבי עקיבא.

אינדנדינו, סופאלקטינו, מה עלה בגורל:

  • חומותיה העתיקות של העיר נבנו במאה השמונה עשרה על ידי שייח דאהר אל עומר, שליט בדואי שמשל על אזור הגליל. הוא בנה בהתמדה עיקשת את חומות העיר העתיקה על היסודות שנבנו על ידי דונה גרציה. דאהר היה ליבראלי בתפישתו ואיפשר לדתות לחיות יחד בהרמוניה יחסית. בשנת 1740 הזמין את הרב של איזמיר דאז, חיים אבולעפיה, להקים מחדש את העיר היהודית בטבריה. מעניין אם היה נוהג אחרת אם היה יודע כי יהרסו החומות בשנת 1837 על ידי רעידת אדמה שתתחולל באזור. אולי היה חושב פעמיים טרם בנייה. חלק מהחומה שוחזר.
  • דונה גרציה: בצפון מערב העיר העתיקה, מוזיאון שאין כדוגמתו בארץ, המוקדש עבור חייה ופועלה של דונה גרציה בארץ ישראל ומחוצה לה, עבור יהודים ברחבי העולם. ביאטריצ'ה דה לונה נולדה בשנת 1510 והייתה אשת עסקים ונדבנית. במקורה מפורטוגל בת למשפ' אנוסים אשר נסה על נפשה בתקופת גירוש היהודים מספרד בשנת 1492. חווית השהייה במתחם המוקדש לזכרה מומלצת במיוחד עבור ילדים.
  • הפארק הארכאולוגי: מלוא הדלי שרידים ארכיאולוגיים של בית כנסת אשר נבנה במאה השישית לפני הספירה, פסיפס משוחזר בנאמנות בו ניתן להבחין במוטיבים יהודיים ייחודים, מבנה צלבני מתקופת הממלוקים אשר היווה חלק ממערך הבניה של העיר הצלבנית וכל זאת בחסות מדשאות, נווה מדבר של ההיסטוריה הקדמונית.
  • קבר האימהות המהווה מקור לעליה לרגל עבור נשים הממתינות לזמנן המיוחל עבור הריון. במתחם קבורות, כך על פי המסורת היהודית, יוכבד אמו של אהרון, אחות משה מרים וציפורה, אשת משה. בנוסף גם אשת אהרון, בלהה, זילפה ואלישבע.
  • ביציאה מדרום לעיר מצוי הגן הלאומי חמת אשר בו נמצאו שרידי העיר חמת. במקום רצפת פסיפס מדהימה ביופייה של גלגל המזלות אשר קישט, ככל הנראה, בית כנסת מתקופת המאה הרביעית. קסם של היסטוריה.

עוד מכל ומכל מצוי בעיר היפה הזו. מעבר לסיורים ההיסטוריים והדתיים, חשוב ליהנות מהרוח העכשווית של המקום. השוק הסואן שאינו מותיר מקום לוויכוח: אוצר הצבעוניות שלו מטיל בספק את גווני הקשת. חדרים להשכרה בטבריה, אשר ממוקמים בסמוך למרכז העיר, יכלו ליהנות מהשוק הקרוב ובנוסף, משלל המסעדות הקיימות באזור. השילוב בין מסעדות גורמה מפוארות לבין מסעדות פועלים מבעבעות סירים, מתסיס את הדעת ומקשה על הבחירה. אין ספק שהאושר הקולינארי חוגג במקום. לעת לילה, הנכם מוזמנים לחגוג באחד ממועדוני הלילה בעיר, בפאבים השמחים והצוהלים שיכר ומאיכות הרוח מדגדגת בנחיריים את הריח המתוק של הכנרת.