דירות נופש טבריה ונתניה

צפו בתמונות של הדירות נופש

מה אומרים עלינו

  • "לא יצאנו לחופש שנה אחרי שנולדה לנו מירב ואנחנו בילינו יום רומנטי מקסים, עם נוף לים חוויה בלתי נשכחת..." (שרון, תל אביב)

  • "...כדאי לכם להגיע שילמתי מעט קיבלתי הרבה..." (אורלי, הרצליה)

  • "הגעתי קצת לפני שבת (הסתבכתי בכניסה לבניין)... בן דאג להכין את המיחם, הפלטה רק לעשות שבת...אנחנו נוסעים תמיד לדירות נופש לא ראינו אבזור ברמה כזו" (יוסף, ירושלים) (הועתק מדף)

מבצעים דירות נופש

  • דיל מיוחד לזמן מוגבל לגולשי האתר בלבד

  • 10% הנחה למזמינים מעל 3 לילות

חדרי אירוח בטבריה קסם על שפת כנרת

דירות נופש בטבריה ובנתניה באיכות גבוהה, מצוידות היטב, במחיר מאד אטרקטיבי, על הים התיכון או אל מול נוף הכנרת. מבצעים מיוחדים כל השנה, למשפחות, זוגות או יחידים. התקשרו כעת: 073-7286868 מייל: bsd.dmltd@gmail.com

הכנרת זכורה לרובינו עוד משחר ילדותנו. רבים וטובים מאתנו לנו באוהל קטן, למרגלות ימת הכנרת. תמהנו כיצד אנו שותים מים שאנשים משתכשכים בהם. הורינו נהגו לספר לנו על הסינון המתרחש של אותם מים ראויים לשתייה, על הירדן הנשפך אליה. בתקופת הבצורת שמענו על גלי האתר כיצד הקו האדום כבר ניבט לעיני כול והתפללנו לגשם. כי אם תתייבש הכנרת, מה נשתה. כיום נקודת המבט התרחבה. ברור שהכנרת היא לא הפתרון היחיד עבור מי שתיה, אך קסם ילדותינו עדיין פועם בה. כיום אנו מתארחים בצל קורתה, לעיתים עדיין באוהל, לעיתים אנו בוחרים באפשרויות אחרות כגון חדרי אירוח בטבריה.

מה מאפשרת הכנרת בדרכה הצנועה

הכנרת מאפשרת מגוון של ספורט ימי באווירה אחרת. חופים רבים של הכנרת מוחזקים תחת כפרי נופש או מלונות ונחקקים תחת הכותרת: חוף פרטי. חופים אחרים המוכרזים לרחצה, מציידים את האורח בפארקים קסומים ואטרקטיביים כגון חוף גיא וחלקם עדיין, ממתינים, בתוספת מציל וקיוסק קטן, בתוספת שולחנות מנגל חביבים, בצנעה ובשקט עבור אותו אורח שימצא לנכון להסב מעט, תחת צל קורתם.

חופשה חסכונית ועצמאית

החופים הפרטיים שניתן להיכנס אליהם בתשלום, מספקים ספורט אתגרי ימי מגוון: סירות פדלים ושיט קייקים זוגי, מגרשי ספורט לרווחת הקהל, לעיתים בריכה שחייה, מועדון ילדים או פעילויות נוספות. אפשרות הבחירה פתוחה לכל. כאשר הנכם מתכננים חופשה הראויה מבחינתכם ומתחשק לכם להיות עצמאים בשטח, לא תלויים בזמני ארוחות, לא מעוניינים בשעות משחק או בידור אחר, מומלץ שתחשבו אפשרויות לינה המאפשרות עצמאות יחד עם חסכון כללי כהטבה צדדית (אך משמעותית). חופשה בשימוש בתי הארחה בטבריה יכולה להעניק לכם יופי של תשובה עבור הנופש שלכם.

שָקֵט רועש שָקֵט

חופשה בטבריה מאפשרת משחק מגוון בין צרכים שונים. אתגר, אטרקטיביות, אדרנלין, מאמץ גופני, סיפוק מעשייה, כל אלה ניתנים לידי ביצוע באמצעות ספורט אתגרי, טיולי סוסים, טיולי ג'יפים וטרקטורונים, הליכה רגלית, מסעות אופניים וכדומה. לעומת זאת, הקול הפנימי המבקש את השקט מהעשייה האינטנסיבית של חיי היום יום השגרתיים, הדורשניים, רוצה נתח בחבילה. מבקש ומקבל. אין כמו שקט על פני המים. ניתן לבחור בחדרי אירוח או בתי הארחה הרחוקים מעט מהשוקק שסביב. מה שנחמד באזור הזה הוא שהמילה רחוק היא לא באמת רחוקה לעין. קצת ימינה, קצת שמאלה ואתם בעולם אחר. רוצים לחזור לאקשן, כמה דקות נסיעה ואתם במרכז העניינים.

גירויים שונים עבור צרכים שוני

חופשה בטבריה מספקת את הטבע במלוא הדרו יחד עם האופציה לסיפוק מרחבים נוספים בחיי האדם. קיימים באזור אתרים ארכיאולוגיים מדהימים ביופיים. ארכיטקטורה עתיקה ומסתורית על כף היד. מעבר לכך, ניתן לשלב בטיולים בעיר (מעבר לשווקים הצבעוניים, מעבר לבתי הקפה המתוקים או הארוחות הדשנות המוגשות בכל מסעדה בהתאם לאופייה), ביקור רוחני בקברי הצדיקים באזור הסובב את טבריה. כל מקום מיוחד בפני עצמו, מביא ברכה בפני עצמה.

עוד קצת לשם האיזון

טרם נסיים, לא נשכח להאיר את עיניכם בנוגע לאפשרויות הטמונות באיכויות הטבע מבחינה בריאותית. הרצון בשינוי מתחיל מבפנים, אבל אם הוא מקבל קצת עזרה מבחוץ הוא צובר תאוצה. מרחצאות חמי טבריה מעניקות טיפול הוליסטי: גוף, נפש, רוח על ידי שימוש בברכות התרמו-מינראליות הקיימות במקום. בתוספת לטיפולי מסג' במקום, בהתאם להעדפה האישית שלכם, תחזרו הביתה מוכנים לקבלת המציאות השגרתית - קצת אחרת. הטוב הוא מעבר לפינה, בתכנון נכון ניתן להגיע אליו ללא מפה מיוחדת

סיכום לעניין

מעניין במה תבחרו עבור הפינוק האישי שלכם: חדרי אירוח בטבריה שיקנו לכם את היכולת לחסוך בהוצאות המלון ויאפשרו לכם להשקיע את כספכם במה שמתאים לכם משלל האפשרויות המוצאות באזור? או אולי, דווקא מלון. הכול כלול במחיר. זה כדאי וזה כדאי. מאד תלוי באופי שלכם. רק תעשו לעצמכם טובה אחת, צאו השנה לאן שהוא. לא משנה לאן. זה בריא לנפש שלכם ולאהוביכם.