דירות נופש טבריה ונתניה

צפו בתמונות של הדירות נופש

מה אומרים עלינו

  • "לא יצאנו לחופש שנה אחרי שנולדה לנו מירב ואנחנו בילינו יום רומנטי מקסים, עם נוף לים חוויה בלתי נשכחת..." (שרון, תל אביב)

  • "...כדאי לכם להגיע שילמתי מעט קיבלתי הרבה..." (אורלי, הרצליה)

  • "הגעתי קצת לפני שבת (הסתבכתי בכניסה לבניין)... בן דאג להכין את המיחם, הפלטה רק לעשות שבת...אנחנו נוסעים תמיד לדירות נופש לא ראינו אבזור ברמה כזו" (יוסף, ירושלים) (הועתק מדף)

מבצעים דירות נופש

  • דיל מיוחד לזמן מוגבל לגולשי האתר בלבד

  • 10% הנחה למזמינים מעל 3 לילות

יחידות נופש בטבריה, בחירה שיש בה טעם של עוד

דירות נופש בטבריה ובנתניה באיכות גבוהה, מצוידות היטב, במחיר מאד אטרקטיבי, על הים התיכון או אל מול נוף הכנרת. מבצעים מיוחדים כל השנה, למשפחות, זוגות או יחידים. התקשרו כעת: 073-7286868 מייל: bsd.dmltd@gmail.com

יחידות נופש בטבריה אשר מכוונות עבור משפחות, אינן שונות בהרבה מיחידות נופש אשר מכוונות עבור זוגות. בדרך כלל מדובר על פתרון לינה המזכיר בעיצובה הפנימי דירה יותר מאשר של חדר סטנדרטי במלון. הדירה מחולקת לכמה חדרי שינה עבור הילדים, חדר שינה עבור ההורים וכמובן מתחם המשמש כחדר ההסבה משפחתי. ליחידת הנופש מתלווה מטבח הכולל מקרר בעל מקפיא, קומקום חשמלי, מיקרו גל ומערכת כלי אוכל.

יוקרה ביתית : לוקסוס של בית במתחם מפנק

יחידות הנופש אומנם מזכירות מבנה של דירה ולא של חדר במלון בטבריה, אך בהחלט יכולות להיות יוקרתיות, מפנקות ועשירות באלגנטיות עיצובית שמותירים מבט מחויך ואנחה רגועה המתלווה לו. הכול תלוי במצב הכיס, בסדר העדיפויות ובמודעות לנושא ההילה המיותרת אשר מתלווה לחדרי מלונות, על אף שלא תמיד מכבדת את בעליהן. יחידת נופש הינה פתרון לינה המעניק יופי של מרחב עבור משפחה בעלת ילדים המעוניינת בסופו של יום גדוש בבילויים ובהנאה, בשקט ובזמן איכות.

לכל אחד פינה קטנה ואישית

מרביתן של יחידות הנופש משלבות מערכת טלוויזיה, DVD וכבלים, מערכת שמע ממוחשבת ואיכותית, מיזוג אוויר יעיל ולעיתים כספת אישית במתחם היחידה. כמו כן, תתכן יחידת נופש המספקת מיני בר בנוסף. מספר המיטות תלוי במספר הילדים ונקבע מראש טרם ביצוע ההזמנה. מספר הלילות ידוע מראש וכן שעות ההגעה והפינוי. קיימות יחידות נופש המאפשרות, בהתאם להעדפה האישית, יחידת הורים נפרדת במתחם הדירה. יחידת ההורים מזמינה עבור פתרונות אחסון רחבים ונוחים, ג'קוזי גדול ומפנק , טלוויזיה, כבלים ו – DVD בנוסף. תתכן מרפסת שמש וג'קוזי חיצוני.

בואו ולא נעשה סלט

הציבור הישראלי נוטה לבלבל לעיתים בין המושג יחידת נופש במלון לבין יחידת נופש המזמנת מתחם לינה משפחתי הפעיל כיחידה נפרדת ועצמאית ללא תוספות. ברור מדוע. שם אחד עבור שני אלמנטים שונים לחלוטין.

  • יחידת נופש השייכת לרשת המלונות של קלאב הוטל הינה יחידה אשר התשלום עליה מתרחש מידי שנה כדמי החזקה שנתיים, עבור שבוע מסוים בשנה בו זכאית המשפחה ליחידת נופש אשר מורכבת מדירה המספקת מענה עבור הלינה המשפחתית. במרבית היחידות, חדר שינה עבור ההורים, שירותים ואמבטיה משותפים, חדר הסבה בו שולחן אוכל וכסאות, ספה נפתחת ושולחן נוסף ההופך למיטה. בנוסף, מטבחון מאובזר במיקרו גל, קומקום חשמלי, מקרר הכולל מקפיא ומערכת כלי אוכל.
    שירותי המלון אינם נחשבים הכול כולל הכול היות ואין התייחסות לנושא המזון. במלון קיימות מסעדות שונות אשר משרתות את הקהל הרחב תמורת תשלום נוסף. שירותי המלון אשר מוצעים ללא תשלום נוסף הינם מופעים וסרטים, הצגות והפעלות עבור המבוגרים, בני הנוער והילדים. במלון קיים, בדרך כלל, חדר משחקי מחשב וסימולציות שונות וחדר יצירה עבור הילדים. על פי רוב מציע המלון שירותי בית כנסת. בנוסף, ניתן לעשות שימוש בחדר הכושר המזמן עבור שיעורי כושר שונים, בספא מפנק, מספרה, חנות לממכר מזון ומתנות בתוספת תשלום.
  • יחידת נופש עצמאית אינה מזמנת את הפעילויות המוצעות הללו אלה רק את אפשרות הלינה. אין התחייבות תשלום שנתית אלה תשלום עבור הנופש עצמו בלבד.

כל משפחה והתבשיל שהיא רוקחת עבור עצמה

משפחה נופשת בעלת ילדים, חייבת לקחת בחשבון את כל האלמנטים הנוגעים, בסופו של דבר, לעולמה הפיננסי. לינה, מזון ואטרקציות. המינון, בחירת המלון/יחידה, עם או בלי מזון, כולל או לא כולל שירותים נוספים. רק בירור מחירים יעיל, יעניק את התשובות עבור אותן שאלות מסתוריות.

לסיכומו של דבר, כאשר מדובר על יחידות נופש בטבריה, יש לשים לב לפרטים הקטנים. האם מדובר ביחידת נופש אשר מהווה חלק ממלון המציע חלק משירותיו ללא תשלום וחלקם בתוספת תשלום. האם מדובר ביחידה עליה נדרש לשלם במשך כל השנה על מנת לקבל את הזכאות עבור שבוע הנופש, או, שמדובר על יחידת נופש עצמאית המעניקה מענה עבור הנופש עצמו תמורת תשלום לזמן השהות במקום. לשתי ההצעות שני צדדי מטבע וכל אחת, כבודה במקומה מונח.