דירות נופש טבריה ונתניה

צפו בתמונות של הדירות נופש

מה אומרים עלינו

  • "לא יצאנו לחופש שנה אחרי שנולדה לנו מירב ואנחנו בילינו יום רומנטי מקסים, עם נוף לים חוויה בלתי נשכחת..." (שרון, תל אביב)

  • "...כדאי לכם להגיע שילמתי מעט קיבלתי הרבה..." (אורלי, הרצליה)

  • "הגעתי קצת לפני שבת (הסתבכתי בכניסה לבניין)... בן דאג להכין את המיחם, הפלטה רק לעשות שבת...אנחנו נוסעים תמיד לדירות נופש לא ראינו אבזור ברמה כזו" (יוסף, ירושלים) (הועתק מדף)

מבצעים דירות נופש

  • דיל מיוחד לזמן מוגבל לגולשי האתר בלבד

  • 10% הנחה למזמינים מעל 3 לילות

האינטרנט, ערוץ מידע ישיר עבור מבצעים טבריה, תל אביב או ירושלים במחירים נוחים

דירות נופש בטבריה ובנתניה באיכות גבוהה, מצוידות היטב, במחיר מאד אטרקטיבי, על הים התיכון או אל מול נוף הכנרת. מבצעים מיוחדים כל השנה, למשפחות, זוגות או יחידים. התקשרו כעת: 073-7286868 מייל: bsd.dmltd@gmail.com

המידע הקיים באתרי הנופש באינטרנט, מספק את כל הדרוש לדעת בנושא. זאת ועוד, על ידי ערוץ מידע זה ניתן לברר על מבצעים טבריה, ירושלים, תל אביב ומקומות נוספים. בכל עיר קיימים מגוון בתי מלון המספקים מבצעים והנחות שמהוות תמריצים משמעותיים עבור הצרכן. חשוב לתת את הדעת לגבי המוקדים בהם ניתנת ההנחה. במידה ותפעלו בצורה חכמה, תוכלו לספק לעצמכם חופשה נעימה, נינוחה ובמחיר סביר. זה לא בשמיים, זה כאן קרוב ומתחת לאף.

מלון יוקרתי יכול להיות גם מלון זול

מלון טבריה במבצע הוא לא בהכרח נחשב מלון זול בטבריה. מאחר וקיימים בתקופות שונות על פני השנה מבצעים לטבריה, בהחלט תתכן האפשרות למצוא בתי מלון יוקרתיים במחירי מבצע מדהימים. קיימים מבצעים מיוחדים במהלך השבוע בקרב בתי מלון בטבריה מבצעים כדאיים עבור יחידים, זוגות ועבור משפחות. פשוט צריך להיות ערניים, לגבי הפרטים החשובים עבורכם. לדוגמה: הנחה במחירי השירות של ההסעדה במלון יכולה להסיר דאגה מיותרת בנושא ואולי תהה כדאית. קיימים בתי מלון המציעים חבילות נופש המאפשרות כניסה בהנחה לאטרקציות הנמצאות באזור. במידה ותכננתם להגיע למקומות המספקים הנאה חווייתית, מומלץ לברר. בררו לגבי פארק מים כחוף גיא, קייקים לזוג או סירות פדלים, טיולי סוסים, טיולי טרקטורונים, אופנאי שטח או השכרת אופניים. בדקו בחופים המספקים ספורט מים אתגרי בנוגע לחבילות נופש ורכישת כרטיסים. יתכן מאד שהן עובדות בשיתוף עם אחד מבתי המלון או בתי ההארחה באזור בו אתם מעוניינים לנפוש וליהנות.

מה חשוב יותר ומה פחות

סדר העדיפויות של הנופש משתנה בהתאם למצבו המשפחתי, למצבו הכלכלי וחייב להיות מותאם לנטיות הלב שלו. יחידים יכולים לנווט עצמם למגוון בחירות. חדר נופש יכול לאפשר את החיסכון הגבוה ביותר עבור יחיד. זאת במידה והוא עושה שימוש רק בחדר ללא שירות נוסף. כנ"ל לגבי זוגות ומשפחות. אך במקרה זה, האופציה המתאימה יותר היא דירת נופש. למרות זאת, יתכן כי ההוצאה הכספית הכרוכה במזון עלולה להוות גורם אשר ישפיע באופן מכריע על ההוצאה הכספית.

לאכול או לא לאכול, זאת השאלה

וודאי לאכול, השאלה היא באיזה תקציב. מלונות שונים מספקים מגוון שירותים הכוללים גם את מרחב התזונה. חבילות נופש הכוללות ארוחת בוקר, או חבילות הכוללות את כל הארוחות, מציעות מענה מעניין עבור מי שאינו מעוניין לקחת על אחריותו את הדאגה לכל מערך המזון למשך כל החופשה. טיפ קטן: אמירות כגון, הכול יהיה בסדר, נסתדר, כבר נמצא משהו לאכול, גובים לרוב מחיר גבוה מבחינה תקציבית. במידה וההחלטה הגורפת היא בחירה במערך נופש שאינו מספק מזון, רצוי להתארגן מראש ולהכין את כל הנדרש מבעוד מועד. ניתן להכין ולהקפיא, לבשל ולהפשיר. החדרים וגם דירות הנופש מאובזרות, בדרך כלל, במטבחון הכולל מיקרוגל, מקרר ומערכת כלי אוכל המסופקת על ידי החדר או דירת הנופש.

האותיות הקטנות שבדרך

חשוב לשים לב לאותיות הקטנות בלועזית גם במודעות פרסום כגון מלון טבריה מבצע חסר תקדים. האותיות הקטנות מפרטות מהם השירותים הניתנים מבחינת לינה ומזון אותם מספק המלון. BB אפשרות לינה וארוחת בוקר. HB חצי פנסיון כלומר ארוחת בוקר וערב. FB פנסיון מלא, כלומר שלוש ארוחות ביום. AI פנסיון מלא הכולל מזון ומשקאות בלובי, אטרקציות ושירותים נוספים ללא עלות.

החשוב ביותר הוא

במסגרת אפשריות מבצעים טבריה מספקת הגשמת חלום במחיר השווה לכל נפש. חבילות הנופש המוצעות במגוון בתי המלון יכולות לתת מענה עבור כל נופש, מיחיד ועד משפחה ועבור כל כיס. העניין הוא סדר העדיפויות הנכון עבור כל אחד. במידה והאורח מעוניין רק בשימוש בחדר, כדאי שיחשוב כיצד הוא רוצה לפתור את נושא התזונה. תכנון לקוי עלול לעלות בהוצאה כספית שאינה מתוכננת. תכנון ראוי יכול להשאיר את המזומנים בכיס עבור הנאות אחרות. יש לשקול ולבצע בחכמה.