דירות נופש טבריה ונתניה

צפו בתמונות של הדירות נופש

מה אומרים עלינו

 • "לא יצאנו לחופש שנה אחרי שנולדה לנו מירב ואנחנו בילינו יום רומנטי מקסים, עם נוף לים חוויה בלתי נשכחת..." (שרון, תל אביב)

 • "...כדאי לכם להגיע שילמתי מעט קיבלתי הרבה..." (אורלי, הרצליה)

 • "הגעתי קצת לפני שבת (הסתבכתי בכניסה לבניין)... בן דאג להכין את המיחם, הפלטה רק לעשות שבת...אנחנו נוסעים תמיד לדירות נופש לא ראינו אבזור ברמה כזו" (יוסף, ירושלים) (הועתק מדף)

מבצעים דירות נופש

 • דיל מיוחד לזמן מוגבל לגולשי האתר בלבד

 • 10% הנחה למזמינים מעל 3 לילות

מלון בצפון, מלון במרכז, מלון בדרום, אבל מה באמת חשוב לדעת לפני שבוחרים בנופש הנכון

דירות נופש בטבריה ובנתניה באיכות גבוהה, מצוידות היטב, במחיר מאד אטרקטיבי, על הים התיכון או אל מול נוף הכנרת. מבצעים מיוחדים כל השנה, למשפחות, זוגות או יחידים. התקשרו כעת: 073-7286868 מייל: bsd.dmltd@gmail.com

מלון בצפון הוא אופציה אחת ממלאי האופציות הקיימות כאשר מדובר על נופש. שגרת החיים טומנת בחובה את הרגשת הביטחון שנחוצה לעיתים. זו מאפשרת את הידיעה כי החיים מתנהלים כסדרם. אך יחד עם זאת, כמו כל אלמנט החוזר על עצמו, גם חיי השגרה גורמים, באיזה שהוא שלב, לכהות חושים מסוימת. אותה כהות משתקפת הרבה פעמים בחיי הזוגיות, בחוסר הסבלנות כלפי היקרים לנו, ילדנו ולעיתים מתבטאת בחוסר החשק בו אנו מתעוררים בבוקר ליום עבודה חדש.

מחקרים מעידים כי שינוי אווירה ושינוי מקום נצרכים עבור אדם על מנת לשמור על שלוות נפשו. השינוי מאפשר לו לקיים חייו באיזון הנצרך לשם תפקוד יעיל ולאורך זמן. הרעיון לצאת מהשגרה קוסם ומגרה את המחשבה אך יחד עמו מתחילים הקולות הפנימיים לרחוש: זה לא הזמן הנכון, אין לי מספיק כסף, אין לי כוח לברר מחירים, לקחת את הילדים או לא לקחת, אין לי כוח לקחת את הילדים אבל גם אין לי כוח לנקיפות המצפון המתלוות לרעיון זה. כל כך הרבה לא עבור דבר שיכול להיות דווקא די קל. מי שמעקב אותנו לחוויה של הנאה הוא הרבה פעמים: אנחנו.

נעשה סדר במונחים כדי לקצר תהליכים

המונחים הקשורים לעולם הנופש חוזרים על עצמם בכל מלון. כאשר הנכם צופים בחבילת נופש המפורטת באתר נופש כלשהוא, דעו כי הבסיס לאירוח במלון מוגדר באופן הבא:

 • BB כלומר: בד אנד ברקפסט, הווה אומר, אפשרות למיטה עבור הלילה וארוחת בוקר.
 • HB כלומר: חצי פנסיון והכוונה היא לארוחות בוקר וערב הכלולות בעסקה.
 • FB כלומר: פנסיון מלא: שלוש ארוחות ביום.
 • AI כלומר: פנסיון מלא הכולל מזון ומשקאות בלובי, כולל אטרקציות ושירותים נוספים של המלון, ללא תשלום נוסף.

שימו לב

מלונות ישראליים עושים לעיתים שימוש בביטוי: הכול כלול במחיר ולא מציינים את האותיות הלועזיות. לעומת זאת, קיימים לדוגמה, מלונות בטבריה במבצע, שמציעים מבצעים המקנים הנחה כספית משמעותית על אף שאינם כוללים הכול. בדרך כלל תוענק ההנחה עבור אמצע השבוע או עבור ילד שלישי וכדומה. אם כדאי להשקיע בנופש כזה או לא, תיכף נבדוק. מידע נוסף, פעוט אבל משמעותי הם צירופי האותיות: P.V וגם S.V . שניהם מסמלים את הנוף בו תצפו מחלון חדריכם. הראשון מבשר על חדר הפונה אל הבריכה והשני אל הים.

ביטוי לחסכון

מלונות כגון קלאב הוטל, מאפשרים הסדרי לינה שניתן למצוא בחדרי נופש ובדירות נופש. הכוונה היא לחדרים שבהם יש מטבחון, מיקרו, כלי אוכל משפחתיים ומקרר כחבילת בסיס. השירות הזה מאפשר תכנון קולינארי מראש. ניתן להתארגן בבית, לרכוש מזון, להכין ולהקפיא, להצטייד בכל הרצוי על ידי רכישה נבונה בסופרמרקט זול הקרוב לביתכם ולארגן תפריט יומי שיאפשר לכם את החיסכון המדהים במחיר. שווה מחשבה.

מלונות כגון אלה, בדרך כלל (כדאי לברר), מאובזרים בשירותים נוספים עבור האורח: בריכה, ספא, חדר כושר, טיפולים שונים, הפעלות עבור ילדים, בני נוער ומבוגרים ברמת הסרט, משחקי מחשב, הצגות ומסיבות ריקודים. הגיוני שמלון המציע אפשרויות אלה יהיה יקר יותר מחדר נופש או דירת נופש. ממש לא בהכרח. תלוי במיקום, תלוי בפרסום שהמלון טורח עליו ובעוד כמה אלמנטים שיווקיים או תכליתיים.

עצות תכליתיות

 • בחרו במיקום המועדף עליכם. חשבו על הנוף המועדף עליכם, על האטרקציות המעניינות אתכם ואת ילדיכם. נניח אזור הכנרת (כי אתם מעוניינים בספורט מים אתגרי).
 • בררו מבצעים של סוגי האירוח שכבר מוכרים לכם: מלון מהסוג בו הכול כלול במחיר, מלון שאינו מעיד על עצמו ככזה אבל מעניק שירותים נוספים, דירת נופש ללא שירותים נוספים וגם צימרים בכנרת. צמרים בטבריה, איכות שעדיין לא הארנו עליה בזרקור המידע. הצימר הוא בדרך כלל מבנה פרטי מבודד, לעיתים מתפקד כחדר נופש שאינו כולל אף שירות ולעיתים מתפקד כמלון הכול כלול. חשוב לבדוק.

לסיכום

אל תתעצלו ואל תיבהלו מכל המידע הקיים בנושא הנופש. חפשו מידע על פי טיב המלון. לדוגמה: רשמו - הכול כלול בטבריה וקבלו מלונות בסגנון הזה וכולי. שימו לב. מלונות בצפון, מלונות במרכז הארץ או בכל מקום אחר עושים שימוש באותם הקודים המצוינים במאמר זה. מומלץ להתמקד ולבחור מאשר לשייט כל הלילה באתרים, למצוא אלפי אפשרויות ולקום עייפים בבוקר ליום חדש של עבודה. זה נופש זה? פעלו בחכמה והכי חשוב, עשו זאת. צאו מהבית כדי שתחזרו עם חיוך.